Kostium Szlachetna Pani Deluxe

SKU
W1231
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Nie każdy ma możliwość urodzenia się w szlachetnej rodzinie. Pielęgnuj tradycje swojego rodu i wykorzystuj służbę do wszystkich nawet najbardziej wyszukanych zachcianek

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Nie każdy ma możliwość urodzenia się w szlachetnej rodzinie. Pielęgnuj tradycje swojego rodu i wykorzystuj służbę do wszystkich nawet najbardziej wyszukanych zachcianek  Wraz ze swym mężem wystawiajcie najwspanialsze bale w całym królestwie. Nawet sama para królewska zagości na Waszym dworze. W tej sukni będziesz budzić respekt, ale też zazdrość innych kobiet w Sali. Kostium ten nada się idealnie na imprezy w stylu średniowiecznym i przedstawienia historyczne.