Kostium Szlachcianka

SKU
W1230
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Jako córka szlachty noś wysoko głowę i maszeruj dostojnym krokiem. Nie u każdego w żyłach płynie szlachetna krew. Niech inni Ci zazdroszczą, bo każdy chciałby być na Twoim miejscu

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Jako córka szlachty noś wysoko głowę i maszeruj dostojnym krokiem. Nie u każdego w żyłach płynie szlachetna krew. Niech inni Ci zazdroszczą, bo każdy chciałby być na Twoim miejscu Wkładając tę suknię staniesz się kobietą z wysokiego rodu, o której rękę zabiega sam przyszły władca. Swoim spojrzeniem i wdziękiem oczaruj pierworodnych synów najpotężniejszych rodów, którzy staną w pojedynku o Twoje serce. Zatańcz walca, ale tylko z tym jedynym ukochanym. Strój idealny na średniowieczne bale i imprezy w stylu królewskim.