Kostium Szlachcianka

SKU
W1230
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Jako córka szlachty noś wysoko głowę i maszeruj dostojnym krokiem. Nie u każdego w żyłach płynie szlachetna krew. Niech inni Ci zazdroszczą, bo każdy chciałby być na Twoim miejscu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako córka szlachty noś wysoko głowę i maszeruj dostojnym krokiem. Nie u każdego w żyłach płynie szlachetna krew. Niech inni Ci zazdroszczą, bo każdy chciałby być na Twoim miejscu Wkładając tę suknię staniesz się kobietą z wysokiego rodu, o której rękę zabiega sam przyszły władca. Swoim spojrzeniem i wdziękiem oczaruj pierworodnych synów najpotężniejszych rodów, którzy staną w pojedynku o Twoje serce. Zatańcz walca, ale tylko z tym jedynym ukochanym. Strój idealny na średniowieczne bale i imprezy w stylu królewskim.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!