Kostium Szalony Królik

SKU
W1261
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

W nocy rzeczy wyglądają nieco straszniej niż w dzień. Pokaż mroczną stroję słodkiego królika z Krainy Czarów, a z pewnością ucieknie od Ciebie nawet sama Czerwona Królowa

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W nocy rzeczy wyglądają nieco straszniej niż w dzień. Pokaż mroczną stroję słodkiego królika z Krainy Czarów,  a z pewnością ucieknie od Ciebie nawet sama Czerwona Królowa Przeobraź się w wersję szalonego królika, której lepiej nie pokazywać dzieciom. Nikogo to jednak nie dziwi, w końcu spędziłeś już dłuższą chwilę w towarzystwie Kapelusznika. Pilnuj jednak czasu, w dzień powrócisz do swojej uroczej formy. Ten kostium świetnie nadaje się na zabawę w stylu andrzejkowym.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!