Kostium Seniorita Z Zaświatów

SKU
W1254
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kolejna odsłona mrocznej seniority wprost ze święta Dia Todos los Santos. Zaskocz znajomych kreacją rodem z Hiszpańskiego święta zmarłych

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kolejna odsłona mrocznej seniority wprost ze święta Dia Todos los Santos. Zaskocz znajomych kreacją rodem z Hiszpańskiego święta zmarłych W czasie Twojego życia serenady śpiewał dla Ciebie pewnie nie jeden przystojny i młody Mariaczi. W za ziemskim żywocie, w dniu Twojego święta, również korzystaj z dóbr przynoszonych przez, jeszcze żyjących, adoratorów. Dopełnij swój mroczny strój pięknym makijażem i zaskocz wszystkich na halloweenowej imprezie.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!