Kostium Pimp Plus

SKU
W55
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym przebraniu każda laska będzie twoja. Wejdź do klubu z fasonem i jak na prawdziwego pimpa przystało zaprzyj dech w piersiach każdej kobiety.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

W tym przebraniu każda laska będzie twoja. Wejdź do klubu z fasonem i jak na prawdziwego pimpa przystało zaprzyj dech w piersiach każdej kobiety. Niech panienki na ciebie lecą, a barmani z podziwem stawiają Ci darmowe drinki. Doskonały kostium by wejść na imprezę jak przystało na prawdziwego króla klubu. Spraw by zazdrosne kobiety walczyły o chwilę rozmowy na osobności, a barman polewał Ci drinki na koszt firmy, a loża VIP tylko czekała na Twoje przyjście. Niech z zaplecza przyniosą najdroższego szampana na specjalne okazje, a całe miasto widziało jak bawi się prawdziwy pan. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!