Kostium Paw Sukienka

SKU
W1226
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Nie ma bardziej hipnotyzującego widoku niż pawie oko. Od tej pory to Ty zahipnotyzujesz gości sukienką z tym motywem. Zaskocz znajomych i udowodnij, że nie tylko paw jest piękny

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Nie ma bardziej hipnotyzującego widoku niż pawie oko. Od tej pory to Ty zahipnotyzujesz gości  sukienką z tym motywem. Zaskocz znajomych i udowodnij, że nie tylko paw jest piękny Pochodzisz ze szlachetnego rodu, więc nic dziwnego, że w Indiach chrzczą Cię jak boga. Nie chowaj jednak swojego wdzięku w lesie, lecz idź na niezwykły bal, gdzie każdemu prawdziwemu mężczyźnie wpadniesz w oko. W tym stroju przyciągniesz wzrok wszystkich uczestników imprezy, a niezwykłe barwy sprawią, że zostaniesz na długo zapamiętana.