Kostium Niedźwiedź Deluxe

SKU
W1227
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Nikt nie chciałby spotkać niedźwiedzia na swojej drodze. W tym stroju możesz śmiało straszyć znajomych, budzić strach i popłoch. Świetne przebranie zarówno na przedstawienie jak i halloweenową noc.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nikt nie chciałby spotkać niedźwiedzia na swojej drodze. W tym stroju możesz śmiało straszyć znajomych, budzić strach i popłoch.  Świetne przebranie zarówno na przedstawienie jak i halloweenową noc. Obudź swój zwierzęcy instynkt i ruszaj na łowy wśród pięknych niewiast. Wyciągnij pazury i pokaż kto jest na imprezie prawdziwym samcem. Stań się bestią z mrocznych opowieści, tylko napisz swój własny skrypt. W tym stroju staniesz się królem lasu, więc spraw by każdy drżał na Twój widok. Idealny na imprezy w stylu mrocznych opowieści.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!