Kostium Mała Czarownica Fioletowa

SKU
W1250
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Strój idealnie pasujący do halloweenowego klimatu. Przestrasz swoich znajomych, a na koniec odleć na swojej miotle na kolejną imprezę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój idealnie pasujący do halloweenowego klimatu. Przestrasz swoich znajomych, a na koniec odleć na swojej miotle na kolejną imprezę Przełam stereotypy i pokaż, ze czarownice to nie tylko zgarbione i zrzędliwe staruchy. Wszystkich, którzy będą wciąż powątpiewać bez skrupułów zamień w żaby lub szczury. Wybranych zaproś do swojej chatki, w której odbywać się będą najstraszniejsze bale a przygrywać Wam będą zaczarowane instrumenty. Na żadnej imprezie andrzejkowej nie może zabraknąć osoby w kostiumie czarownicy.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!