Kostium Lew

SKU
W1229
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Bądź dostojnym królem zwierząt jak przystało na dużego, dzikiego kota. Swoim sympatycznym pyszczkiem rozbawiaj najmłodszych. Idealne przebranie na przedstawienie dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju festyny

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Bądź dostojnym królem zwierząt jak przystało na dużego, dzikiego kota. Swoim sympatycznym pyszczkiem rozbawiaj najmłodszych. Idealne przebranie na przedstawienie dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju festyny Rozczesz swoją bujną grzywę i obudź w sobie zwierzęcy instynkt. Wciel się w Simbę albo Mufasę i stań na samym szczycie Lwiej Skały, by móc spojrzeć na swoje rozległe królestwo. Razem ze swoimi przyjaciółmi Timonem i Pumbą ruszajcie w niesamowite przygody, tylko pamiętaj o Waszym życiowym motto - "Hakuna Matata i nie martw się"! 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!