Kostium Kultysta

SKU
W1259
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Władaj duchowymi siłami paranormalnymi i energią czerpaną od samego Lucyfera. Odprawiaj msze ciemne jak piekło i strasz ludzi swoim wizerunkiem

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Władaj duchowymi siłami paranormalnymi i energią czerpaną od samego Lucyfera. Odprawiaj msze ciemne jak piekło i strasz ludzi swoim wizerunkiem  Życie w kulcie nie musi być nudne. Na pewno nie, gdy masz po swojej stronie istoty, które nie znają zasad i barier. Pochwal się swoją długożywotności i witalnością bawiąc się do białego rana. Urządź najstraszniejszą imprezę andrzejkową i przywdziej strój, który tylko dopełni całą scenerię.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!