Kostium Królowa Elżbieta Deluxe

SKU
W1243
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
200,00 zł
3 doby

Zostań elegantką i prawdziwą dyktatorką mody niczym sama Elżbieta I. Wszyscy znajomi będą spoglądali na Ciebie z podziwem, a o bogactwach sukni będą krążyły najróżniejsze plotki

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań elegantką i prawdziwą dyktatorką mody niczym sama Elżbieta I. Wszyscy znajomi będą spoglądali na Ciebie z podziwem, a o bogactwach sukni będą krążyły najróżniejsze plotki   Jak na królową przystało, przepych Twojej sukni widać z daleka. Nie pozostaniesz niezauważona nawet podczas balu w najbardziej ozdobnej sali królewskiej, a kryształowe żyrandole podkreślą Twój blask. Dzięki temu kostiumowi na długo pozostaniesz w pamięci innych uczestników zabawy o tematyce średniowiecznej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!