Kostium Kościany Wojownik

SKU
W1257
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Ubierz strój uszyty z kości Twoich pokonanych wrogów. Siej chaos i spustoszenie wszędzie gdzie się pojawisz, a Twoje imię niech rozbrzmiewa w mroku i najstraszniejszych książkach

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Ubierz strój uszyty z kości Twoich pokonanych wrogów. Siej chaos i spustoszenie wszędzie gdzie się pojawisz, a Twoje imię niech rozbrzmiewa w mroku i najstraszniejszych książkach Skoro śmierć nie jest Ci już straszna, nic nie jest w stanie Cię zatrzymać. Przeistocz się w przerażającego wojownika wprost z zaświatów. Weź dzień wolnego i udaj się do świata żywych na nocną imprezę. W tym stroju będziesz szerzyć postrach i lęk wśród współtowarzyszy na każdej zabawie andrzejkowej.