Kostium Kościany Wojownik

SKU
W1257
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Ubierz strój uszyty z kości Twoich pokonanych wrogów. Siej chaos i spustoszenie wszędzie gdzie się pojawisz, a Twoje imię niech rozbrzmiewa w mroku i najstraszniejszych książkach

Ubierz strój uszyty z kości Twoich pokonanych wrogów. Siej chaos i spustoszenie wszędzie gdzie się pojawisz, a Twoje imię niech rozbrzmiewa w mroku i najstraszniejszych książkach Skoro śmierć nie jest Ci już straszna, nic nie jest w stanie Cię zatrzymać. Przeistocz się w przerażającego wojownika wprost z zaświatów. Weź dzień wolnego i udaj się do świata żywych na nocną imprezę. W tym stroju będziesz szerzyć postrach i lęk wśród współtowarzyszy na każdej zabawie andrzejkowej.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kościany Wojownik
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!