Kostium Karczmarka

SKU
W1234
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Jako właścicielka karczmy pilnuj by nie było w niej żadnych bójek z udziałem pijanych wieśniaków. Zadbaj aby nie kręcili się wokół Ciebie typy spod ciemnej gwiazdy, a szemrane interesy zostały przed wejściem

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako właścicielka karczmy pilnuj by nie było w niej żadnych bójek z udziałem pijanych wieśniaków. Zadbaj aby nie kręcili się wokół Ciebie typy spod ciemnej gwiazdy, a szemrane interesy zostały przed wejściem Rozkręć biznes tak, aby zyskać stałych bywalców i stań się najbogatszą karczmarką w mieście. Każdy zna Twoje piwa i tłumy ustawiają się w kolejce, by skosztować tych tajnych receptur. Popularność zdobyłaś również swoim niezwykłym głosem, który rozbrzmiewa wesoło w każdy weekend, kiedy to dajesz koncert wraz z grajkami. Strój ten nadaje się na imprezy w stylu wiejskim lub historycznym.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!