Kostium Gangster Długi

SKU
W43
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu. Niech zdrajcy płaszczą się i całują Cię w twój pierścień, a potem toną w betonowych butach w pobliskim stawie. Idealnie skrojony garnitur dla najgroźniejszego człowieka w mieście. Obudź respekt i szacunek wśród wszystkich ludzi zalegającymi ze spłatą pożyczki wziętej u samego mafijnego szefa. Spraw by Twoi ludzie mieli pełne ręce roboty szpiegując inne gangi i broniąc swojego terytorium. Bądź stałym bywalcem w sklepie z bronią, a z pewnością nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!