Kostium Dostojny Arystokrata Deluxe

SKU
W1241
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

W tym stroju z pewnością będziesz najbardziej dostojnym arystokratą na balu. Podbijesz serca niewinnych niewiast, a każdy mężczyzna będzie zazdrościł Ci stroju szytego na miarę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju z pewnością będziesz najbardziej dostojnym arystokratą na balu. Podbijesz serca niewinnych niewiast,  a każdy mężczyzna będzie zazdrościł Ci stroju szytego na miarę  Przenieś się na najwspanialsze europejskie dwory z czasów XVIII wieku i skosztuj życia bogacza na miarę tamtych czasów. Zaopatrz się w zdobioną maskę i zaszczyć swoją obecnością maskaradę w romantycznej Wenecji. Kostium arystokraty idealnie nada się na bal wenecki lub imprezę w stylu baroku.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!