Kostium Hrabina Z Wersalu Deluxe

SKU
W1240
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Kiedy kurtyna pójdzie w górę zacznij swoją teatralną rolę. Zabłyśnij jaśniej niż niejeden reflektor, a swoim kunsztem, talentem oraz grą aktorską podbij serca wszystkich widzów.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kiedy kurtyna pójdzie w górę zacznij swoją teatralną rolę. Zabłyśnij jaśniej niż niejeden reflektor, a swoim kunsztem, talentem oraz grą aktorską podbij serca wszystkich widzów. Twoja suknia zachwyci każdego obecnego na zabawie, a Twój wrodzony wdzięk powali niejednego miłośnika sceny teatralnej. Po przedstawieniu udaj się na wystawny bal w pałacu królewskim, a może uda Ci się oczarować samego Ludwika XIV. Kostium hrabiny idealnie wpasuje się w klimat pełnego przepychu balu weneckiego