Kostium Czarownica Z Bajki

SKU
W1246
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Idealny strój by zamienić nieproszonych gości w żaby, a brzydką część męskiego towarzystwa zmienić w pięknych książąt. Po udanej zabawie odleć na swojej miotle do domku na kurzej łapie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Idealny strój by zamienić nieproszonych gości w żaby, a brzydką część męskiego towarzystwa zmienić w pięknych książąt.  Po udanej zabawie odleć na swojej miotle do domku na kurzej łapie Pokaż reszcie uczestników imprezy swoje drugie oblicze i przez całą noc urządzaj niewinne psikusy. Nawet słodycze nie są w stanie Cię zatrzymać! Stań się uroczą i psotliwą czarownicą wyrwaną wprost z bajkowych opowieści. W tym stroju będziesz się świetnie bawić na każdej imprezie Halloween.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!