Kostium Arab Deluxe

SKU
W1235
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Idealne przebranie na imprezę w stylu narodów świata. Zaskocz znajomych tym niecodziennym strojem i wskocz na imprezę niczym dżin z Alladyna.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Idealne przebranie na imprezę w stylu narodów świata. Zaskocz znajomych tym niecodziennym strojem i wskocz na imprezę niczym dżin z Alladyna. Twoja pięknie zdobiona szata idealnie wpasuje się w styl pięknego pałacu w którym mieszkasz i urządzasz najlepsze imprezy. Twoje bogactwo jest niewątpliwie niemałe, przez co możesz pozwolić sobie na picie najlepszego alkoholu, a przy Twoim boku są piękne kobiety haremu. Ten kostium pozwoli przenieść Ci się wprost w świat baśni tysiąca i jednej nocy.