Kostium Dziecięcy Pani Lato

SKU
W205
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza, krótka, żółta sukienka wraz z opaską sprawi, że w oka mgnieniu zostaniesz Panią Lato. Spraw, by na dworze zrobiło się gorąco. Niech ludzie zrzucają z siebie ciepłe ubrania i zakładają krótkie spodenki i sandałki.

Urocza, krótka, żółta sukienka wraz z opaską sprawi, że w oka mgnieniu zostaniesz Panią Lato. Spraw, by na dworze zrobiło się gorąco. Niech ludzie zrzucają z siebie ciepłe ubrania i zakładają krótkie spodenki i sandałki. Niech zakrólują zimne lody i napoje. Idealna na bale i przedstawienia tematyczne. Przyciągaj w swoją stronę promienie słoneczne i wprowadź najcieplejsze dni w roku. Przemień kwitnące drzewa w uginające się od owoców gałęzie. Rozgrzej wodę w jeziorach oraz morzach i zawołaj wszystkich by schłodzili swoje ciała w upalne dni. Idealny strój na przedstawienie o porach roku jak i letni bal w ogrodzie  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Lato
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!