Kostium Dziecięcy Pani Lato

SKU
W205
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza, krótka, żółta sukienka wraz z opaską sprawi, że w oka mgnieniu zostaniesz Panią Lato. Spraw, by na dworze zrobiło się gorąco. Niech ludzie zrzucają z siebie ciepłe ubrania i zakładają krótkie spodenki i sandałki.

Urocza, krótka, żółta sukienka wraz z opaską sprawi, że w oka mgnieniu zostaniesz Panią Lato. Spraw, by na dworze zrobiło się gorąco. Niech ludzie zrzucają z siebie ciepłe ubrania i zakładają krótkie spodenki i sandałki. Niech zakrólują zimne lody i napoje. Idealna na bale i przedstawienia tematyczne. Przyciągaj w swoją stronę promienie słoneczne i wprowadź najcieplejsze dni w roku. Przemień kwitnące drzewa w uginające się od owoców gałęzie. Rozgrzej wodę w jeziorach oraz morzach i zawołaj wszystkich by schłodzili swoje ciała w upalne dni. Idealny strój na przedstawienie o porach roku jak i letni bal w ogrodzie  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Lato
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!