Kostium Bawarka 1

SKU
W691
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Kolejna propozycja na coroczne święto piwa w Monachium ale nic nie stoi na przeszkodzie aby kostium ubrać np. na Sylwestra w Ciechocinku.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kolejna propozycja na coroczne święto piwa w Monachium ale nic nie stoi na przeszkodzie aby kostium ubrać np. na Sylwestra w Ciechocinku. Poczuj się jak prawdziwa bawarka, wychyl kufel zimnego piwa, zagryź pysznym preclem i odnajdź jodłującego dla Ciebie ukochanego Bawarczyka i razem wyruszcie na podbój parkietu. Przenieś się do baśniowej krainy gór, jezior i zamków. Kostium ten zabierze Cię wprost na największą bawarską imprezę- Oktoberfest, a Ty swoim wyglądem zachwycisz wszystkich przyjaciół.