Kostium Żyrafa Seksi

SKU
W1044
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym kostiumie zostaniesz miss stada żyraf. Na sawannie nie będzie piękniejszej i z dłuższą szyją niż ty. Jedz liście z wysokiego drzewa i niech każdy podziwia twoje smukłe kształty.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym kostiumie zostaniesz miss stada żyraf. Na sawannie nie będzie piękniejszej i z dłuższą szyją niż ty. Jedz liście z wysokiego drzewa i niech każdy podziwia twoje smukłe kształty. W tym kostiumie cała sawanna nie pozostanie Ci obojętna. Czy to lwy czy zebry w zachwycie będą przypatrywać się Twoim sprężystym krokiem i smukłej szyi. Przy wodopoju wszystkie spojrzenia będą kierować się w Twoją stronę. To jasne, że w tym kostiumie każda afrykańska impreza karnawałowa będzie Twoja.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Żyrafa Seksi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!