Kostium Zombie

SKU
W637
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w prawdziwego, jedzącego ludzkie mózgi i ciała zombie. Ciekawe gdzie byłeś, gdy nadeszła horda? Może w domu oglądałeś telewizję? A może w pracy parzyłeś kawę dla szefa? Teraz to nie ważne. Teraz chcesz tylko zaspokoić głód krwi i mięsa. Chcesz tylko iść i się najeść.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w prawdziwego, jedzącego ludzkie mózgi i ciała zombie. Ciekawe gdzie byłeś, gdy nadeszła horda? Może w domu oglądałeś telewizję? A może w pracy parzyłeś kawę dla szefa? Teraz to nie ważne. Teraz chcesz tylko zaspokoić głód krwi i mięsa. Chcesz tylko iść i się najeść. Szukaj pysznych ludzi, którzy złagodzą Twój głód. Podobno mózgi profesorów i książkowych mogli są najbardziej soczyste. Sprawdźmy to! Doskonały strój na halloweenową imprezę pełną duchów i nieumartych

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zombie
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!