Kostium Zombie

SKU
W637
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeistocz się w prawdziwego, jedzącego ludzkie mózgi i ciała zombie. Ciekawe gdzie byłeś, gdy nadeszła horda? Może w domu oglądałeś telewizję? A może w pracy parzyłeś kawę dla szefa? Teraz to nie ważne. Teraz chcesz tylko zaspokoić głód krwi i mięsa. Chcesz tylko iść i się najeść.

Przeistocz się w prawdziwego, jedzącego ludzkie mózgi i ciała zombie. Ciekawe gdzie byłeś, gdy nadeszła horda? Może w domu oglądałeś telewizję? A może w pracy parzyłeś kawę dla szefa? Teraz to nie ważne. Teraz chcesz tylko zaspokoić głód krwi i mięsa. Chcesz tylko iść i się najeść. Szukaj pysznych ludzi, którzy złagodzą Twój głód. Podobno mózgi profesorów i książkowych mogli są najbardziej soczyste. Sprawdźmy to! Doskonały strój na halloweenową imprezę pełną duchów i nieumartych

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zombie
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!