Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Raphael

SKU
W241
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój.

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój. Po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy. Wraz ze swoją niezwyciężoną brygadą zmutowanych żółwi walcz z przestępczością w mieście pełnym złoczyńców. Bierz nauki u samego mistrza – zmutowanego szczura Splintera, który nauczy Cię posługiwania się ostrym samurajskim mieczem lub diabelsko szybkim nunczako . W tym kostiumie zrobisz furorę na imprezie w klimacie bohaterów i innych postaci z bajek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Raphael
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!