Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Raphael

SKU
W241
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój.

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój. Po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy. Wraz ze swoją niezwyciężoną brygadą zmutowanych żółwi walcz z przestępczością w mieście pełnym złoczyńców. Bierz nauki u samego mistrza – zmutowanego szczura Splintera, który nauczy Cię posługiwania się ostrym samurajskim mieczem lub diabelsko szybkim nunczako . W tym kostiumie zrobisz furorę na imprezie w klimacie bohaterów i innych postaci z bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Raphael
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!