Kostium Żółwie Ninja Leonardo

SKU
W1337
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Rafaelem i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i do boju! A po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy.

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Rafaelem i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i do boju! A po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy. Doskonal się wraz ze swoimi przyjaciółmi w sztuce ninjutsu i nigdy nie zapominaj o honorowym kodeksie każdego wojownika. Przewiąż swoją niebieską bandanę i prowadź swoją bandę wojowniczych żółwi w walce o dobro. Pamiętaj aby wystrzegać się złego Shreddera. Ten kostium pozwoli Ci się wczuć w klimat bajkowej imprezy.   

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Żółwie Ninja Leonardo
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!