Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Leonardo

SKU
W240
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Rafaelem i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i do boju!

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Rafaelem i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i do boju! A po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy. Zamieszkaj w kanałach i rozwijaj swoje umiejętności w sztukach walki. Dzięki swoim niezwyciężonym przyjaciołom dbaj o ład i porządek w mieście. Spraw by każdy złoczyńca drżał na widok Waszego cienia. Po udanej akcji rozkoszuj się swoja ulubioną serową pizzą. Doskonałe przebranie na imprezę w stylu postaci z bajek oraz filmowych bohaterów

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Leonardo
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!