Kostium Dziecięcy Księżniczka Złota

SKU
W368
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Elegancka i wspaniale zdobiona suknia dla każdej małej damy. Możesz być jak średniowieczna królowa z pałacu króla, albo zakochana w księciu księżniczka z bajki. Cokolwiek sobie wymyślisz to ta suknia sprawi, że marzenia się spełnią.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Elegancka i wspaniale zdobiona suknia dla każdej małej damy. Możesz być jak średniowieczna królowa z pałacu króla, albo zakochana w księciu księżniczka z bajki. Cokolwiek sobie wymyślisz to ta suknia sprawi, że marzenia się spełnią. Doskonały kostium na królewskie przedstawienie oraz karnawałowy bal w klimacie księżniczek. Stań się bohaterką jednej z bajek i wyrusz w podróż pełną złych zaklęć, mówiących zwierząt, krasnali, królów oraz książąt podróż.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!