Kostium Zeberka

SKU
W1040
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań najładniejszą zebrą w stadzie. Wraz z przyjaciółmi galopujcie przez słoneczną sawannę i uważajcie na niebezpieczne i szybkie tygrysy, aby nie zostać ich przekąską.

Zostań najładniejszą zebrą w stadzie. Wraz z przyjaciółmi galopujcie przez słoneczną sawannę i uważajcie na niebezpieczne i szybkie tygrysy, aby nie zostać ich przekąską. Takiej zebrze nie oprze się na pewno nikt. Galopuj z wdziękiem przez dziką Afrykańską sawannę lecz uważaj na zazdrosne rywalki, które będą chciały podłożyć Ci kopyto. Być może nawet Melman oderwie wzrok od Glorii by zawiesić go dłużej na Tobie. Wraz z przyjaciółmi wskoczcie w najlepsze stroje i bawcie się do białego rana na imprezie o tematyce dzikiej Afryki lub zwierząt. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zeberka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!