Kostium Zakonnica

SKU
W803
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

W tym stroju każdy parafianin straci dla Ciebie głowę. Możesz się modlić, odmawiać różaniec lub bawić się doskonale na imprezie z księżmi i parafianami. Oczywiście przy herbatce na zakrystii.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju każdy parafianin straci dla Ciebie głowę. Możesz się modlić, odmawiać różaniec lub bawić się doskonale na imprezie z księżmi i parafianami. Oczywiście przy herbatce na zakrystii. Poprowadź lekcję religii lub opiekuj się piękną świątynią. Niech Twoi podopieczni poznają co to dobro i nauczą się robić dobre uczynki. Możesz też wstąpić do zakonu i razem ze swoimi siostrami pielęgnować ogród z ziołami i pomagać potrzebującym. Odwiedzających was parafian obdarzaj uśmiechem i dobrą radą i wspieraj zawsze miłosiernymi uczynkami. Możesz też założyć kostium zakonnicy i udać się na imprezę duchowną do zakrystii.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!