Kostium Wujek Sam Deluxe

SKU
W515
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Przeistocz się w chodzącą flagę Stanów Zjednoczonych. W tym przebraniu staniesz się najsłynniejszą postacią Ameryki. Jako Wujek Sam zachęcaj młodych chłopców do walki za ojczyznę. Niech każdy z nich ochoczo pójdzie na wojnę z pieśnią na ustach i nadzieją na lepszą przyszłość.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w chodzącą flagę Stanów Zjednoczonych. W tym przebraniu staniesz się najsłynniejszą postacią Ameryki. Jako Wujek Sam zachęcaj młodych chłopców do walki za ojczyznę. Niech każdy z nich ochoczo pójdzie na wojnę z pieśnią na ustach i nadzieją na lepszą przyszłość. Idealne przebranie dla prawdziwych fanów Stanów Zjednoczonych idących na imprezę w tym stylu. Jako karykatura słynnego prezydenta Abrahama Lincolna zyskaj popularność wśród znajomych robiąc groźną i srogą minę.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wujek Sam Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!