Kostium Dziecięcy Wróżka 2

SKU
W236
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwą leśną wróżką i spraw, że na drzewach zaczynają pojawiać się pąki. Zostań wróżką bajkowej księżniczki i wyczaruj jej karocę z dyni lub innego warzywa.

Zostań prawdziwą leśną wróżką i spraw, że na drzewach zaczynają pojawiać się pąki. Niech dzięki tobie kwiaty kiełkują nawet z zamarzniętej ziemi, a zwierzęta budzą się z zimowego snu. Zostań wróżką bajkowej księżniczki i wyczaruj jej karocę z dyni lub innego warzywa. W tym kostiumie podbijesz serca wszystkich na wiosennym przedstawieniu lub bajkowym balu. Wprowadź wiosnę do każdego miejsca do jakiego wejdziesz. Spraw by słońce zagościło na twarzy każdego małego i dużego dziecka. Pleć kolorowe wianki z kwiatów i otaczaj się ich pięknym zapachem

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka 2
Twoja ocena