Kostium Dziecięcy Wróżka 2

SKU
W236
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwą leśną wróżką i spraw, że na drzewach zaczynają pojawiać się pąki. Zostań wróżką bajkowej księżniczki i wyczaruj jej karocę z dyni lub innego warzywa.

Zostań prawdziwą leśną wróżką i spraw, że na drzewach zaczynają pojawiać się pąki. Niech dzięki tobie kwiaty kiełkują nawet z zamarzniętej ziemi, a zwierzęta budzą się z zimowego snu. Zostań wróżką bajkowej księżniczki i wyczaruj jej karocę z dyni lub innego warzywa. W tym kostiumie podbijesz serca wszystkich na wiosennym przedstawieniu lub bajkowym balu. Wprowadź wiosnę do każdego miejsca do jakiego wejdziesz. Spraw by słońce zagościło na twarzy każdego małego i dużego dziecka. Pleć kolorowe wianki z kwiatów i otaczaj się ich pięknym zapachem

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!