Kostium Woodstock Brązowy

SKU
W87
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy gość z lat 60. i 70. Rozczesz swoje afro, załóż okulary lenonki i wyruszaj w świat szerzyć miłość i pokój.

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy gość z lat 60. i 70. Rozczesz swoje afro, załóż okulary lenonki i wyruszaj w świat szerzyć miłość i pokój. Wieczorem przy dźwiękach rock’n’rolla zaplataj dziewczynom warkoczyki i uprawiaj niczym nie skrępowaną miłość. Na całe gardło krzycz piosenki z największych przebojów minionych lat, skacz przy koncertowej scenie z tysiącem innych Hippisów. Taplaj się w błocie, a w wolnej od koncertów chwili pójdź na pole namiotowe i zrób kolorowy transparent, który dumnie zawiśnie w Waszej "wiosce". W tym kostiumie musisz być nastawiony na eksplozję dobrej zabawy i ogromną dawkę letniego szaleństwa

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Woodstock Brązowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!