Kostium Woodstock

SKU
W86
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy gość z lat 60. i 70. Rozczesz swoje afro, załóż okulary lenonki i wyruszaj w świat szerzyć miłość i pokój.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy gość z lat 60. i 70. Rozczesz swoje afro, załóż okulary lenonki i wyruszaj w świat szerzyć miłość i pokój. Wieczorem przy dźwiękach rock’n’rolla zaplataj dziewczynom warkoczyki i uprawiaj niczym nie skrępowaną miłość. Pośród namiotowego pola, ogromnej ilości innych ludzi, koncertów granych na jednej z wielu scen jesteś Ty. Król imprezy i niepohamowany ładunek dobrej energii. Pokaż wszystkim jak bawi się prawdziwy król biwakowych koncertów. Rozsyłaj radość i miłość pośród wszystkich zgromadzonych, a z pewnością zostaniesz zapamiętany na cały rok. Odpowiedni kostium na najbardziej szaloną noc w roku 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!