Kostium Wojowniczka Deluxe

SKU
W1232
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Traktuj miecz jak przedłużenie swojej ręki i walcz z wrogami w tym bardzo kobiecym przebraniu. Z pewnością nikt nie będzie przypuszczał, że jesteś w stanie pokonać rosłego mężczyznę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Traktuj miecz jak przedłużenie swojej ręki i walcz z wrogami w tym bardzo kobiecym przebraniu. Z pewnością nikt nie będzie przypuszczał, że jesteś w stanie pokonać rosłego mężczyznę Ukrywasz swoją prawdziwą królewską twarz pod postacią niedostępnej wojowniczki pustyni. Nikt nie wie, że masz ważną misję, w której musisz chronić sztylet z Piaskami Czasu. Na swojej drodze spotkasz przystojnego księcia Persji i spełnicie pisane Wam przeznaczenie. Strój sprawdzi się na imprezy w stylu filmowym lub arabskim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wojowniczka Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!