Kostium Dziecięcy Wirus T

SKU
W632
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Kiedy horda zombie zaatakowała, ty byłeś w laboratorium i próbowałeś rozwiązać zagadkę mutacji wirusów. Byłeś już naprawdę blisko odkrycia szczepionki i wyleczenia całej populacji, jednak mutanty wdarły się do placówki badawczej i zostałeś pogryziony. Nadzieja ludzkości przepadła, a ty razem zresztą zombie przemierzasz ziemię w poszukiwaniu mózgów do zjedzenia.

Kiedy horda zombie zaatakowała, ty byłeś w laboratorium i próbowałeś rozwiązać zagadkę mutacji wirusów. Byłeś już naprawdę blisko odkrycia szczepionki i wyleczenia całej populacji, jednak mutanty wdarły się do placówki badawczej i zostałeś pogryziony. Nadzieja ludzkości przepadła, a ty razem zresztą zombie przemierzasz ziemię w poszukiwaniu mózgów do zjedzenia. W tym kostiumie możesz śmiało wybrać się na imprezę Halloweenową pełną ludzi i ich smacznego mięsa. Nie zapomnij o najedzeniu się do syta

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wirus T
Twoja ocena