Kostium Wiking Deluxe

SKU
W364
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Wejdź z braćmi na pokład łodzi, załóż czapkę z rogami i wyruszcie za siedem mórz podbijać kolejne ziemie. Grabcie i mordujcie, aby pamięć o wielkich wikingach przetrwała na wieki. Niech wszyscy wiedzą, że jesteście największymi wojownikami świata.

Wejdź z braćmi na pokład łodzi, załóż czapkę z rogami i wyruszcie za siedem mórz podbijać kolejne ziemie. Grabcie i mordujcie, aby pamięć o wielkich wikingach przetrwała na wieki. Niech wszyscy wiedzą, że jesteście największymi wojownikami świata. Siej postrach na morzach, oceanach, a nawet na lądzie. Wraz ze swoją nieustraszoną, brodatą załogą pływaj na wielkim, drewnianym statku, o którym krążą najznamienitsze  legendy. Przebranie idealnie spełni swoje zadanie na imprezie w klimacie morskim lub przedstawieniu dla ludzi o mocnych nerwach

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wiking Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!