Kostium Wiking Deluxe

SKU
W364
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Wejdź z braćmi na pokład łodzi, załóż czapkę z rogami i wyruszcie za siedem mórz podbijać kolejne ziemie. Grabcie i mordujcie, aby pamięć o wielkich wikingach przetrwała na wieki. Niech wszyscy wiedzą, że jesteście największymi wojownikami świata.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wejdź z braćmi na pokład łodzi, załóż czapkę z rogami i wyruszcie za siedem mórz podbijać kolejne ziemie. Grabcie i mordujcie, aby pamięć o wielkich wikingach przetrwała na wieki. Niech wszyscy wiedzą, że jesteście największymi wojownikami świata. Siej postrach na morzach, oceanach, a nawet na lądzie. Wraz ze swoją nieustraszoną, brodatą załogą pływaj na wielkim, drewnianym statku, o którym krążą najznamienitsze  legendy. Przebranie idealnie spełni swoje zadanie na imprezie w klimacie morskim lub przedstawieniu dla ludzi o mocnych nerwach

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wiking Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!