Kostium Wiking 2

SKU
W363
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Wyruszaj wraz ze swoimi braćmi na podbój świata. Wskoczcie na łódź i wyruszcie grabić napotkane wyspy. Palcie domostwa i mordujcie mężczyzn. Zabierzcie kobiety i dzieci ze sobą, aby stały się waszymi niewolnikami. Niech na całym świecie boją się wymawiać wasze imiona, niech cały świat mówi o sile i potędze wikingów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wyruszaj wraz ze swoimi braćmi na podbój świata. Wskoczcie na łódź i wyruszcie grabić napotkane wyspy. Palcie domostwa i mordujcie mężczyzn. Zabierzcie kobiety i dzieci ze sobą, aby stały się waszymi niewolnikami. Niech na całym świecie boją się wymawiać wasze imiona, niech cały świat mówi o sile i potędze wikingów. Niech tupot stóp Twojej niezliczonej załogi  wprawi ziemię w ruch, a serca zagrożonych mieszkańców wyskoczą z piersi. Niech huk Waszych toporów i mieczy rozbrzmiewa na wiele kilometrów i budzi postrach u najodważniejszych. Doskonałe przebranie na przedstawienie oraz bal, w którym chcesz wzbudzić szacunek

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!