Kostium Więzień Zombie

SKU
W627
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostałeś skazany na wieczność i właśnie wtedy, gdy kolejny rok widziałeś świat tylko zza metalowych krat w więzieniu pojawiła się horda zombie. Przemienili Cię w jednego z nich i teraz odczuwasz już tylko chęć zjedzenia ciepłego, ludzkiego mózgu. Niech więc dzwonią łańcuchy na wieść o tym, że nadchodzisz. Za rogiem czuć już świeże mięsko.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostałeś skazany na wieczność i właśnie wtedy, gdy kolejny rok widziałeś świat tylko zza metalowych krat w więzieniu pojawiła się horda zombie. Przemienili Cię w jednego z nich i teraz odczuwasz już tylko chęć zjedzenia ciepłego, ludzkiego mózgu. Niech więc dzwonią łańcuchy na wieść o tym, że nadchodzisz. Za rogiem czuć już świeże mięsko. Mimo iż jesteś na wolności nadal jesteś uwięziony ponieważ potrzebujesz ludzkiego mięsa by móc normalnie funkcjonować. Zjedz wszystkich, którzy kiedyś stanęli na Twojej drodze i dzięki, którym zostałeś wsadzony do więzienia

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Więzień Zombie
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!