Kostium Więzień Pomarańczowy

SKU
W625
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Przemień się w więźnia z najostrzejszego zakładu karnego w kraju. Wraz z innymi osadzonymi za najokrutniejsze zbrodnie stwórzcie plan ucieczki. Wydrążcie tunel ku wolności i niech nie powstrzymają was kraty i mury. Wespnijcie się na nie na linach zrobionych z prześcieradeł i poczujcie powiew wolności.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień się w więźnia z najostrzejszego zakładu karnego w kraju. Wraz z innymi osadzonymi za najokrutniejsze zbrodnie stwórzcie plan ucieczki. Wydrążcie tunel ku wolności i niech nie powstrzymają was kraty i mury. Wespnijcie się na nie na linach zrobionych z prześcieradeł i poczujcie powiew wolności. W tym kostiumie możesz wzbudzić strach na każdej imprezie Halloween. Jak przystało na prawdziwego recydywistę łam prawo i baw się z organami ścigania w kotka i myszkę.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!