Kostium Wiedźma Z Salem

SKU
W624
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przygotuj tajemniczą miksturę i pod przykryciem nocy rzucaj zaklęcia i uroki na tych którzy na nie zasłużyli.

Przygotuj tajemniczą miksturę i pod przykryciem nocy rzucaj zaklęcia i uroki na tych którzy na nie zasłużyli. W małym, Amerykańskim miasteczku Salem, wieki temu zginęło wiele niewinnych kobiet. Jednak ty nie byłaś jedną z nich. Zostałaś słusznie posądzona za czary i ważenie eliksirów. Idealne przebranie na straszną imprezę Halloween oraz Andrzejkowe wróżenie z fusów. Kiedy impreza zrobi się nudna weź pod pachę swojego czarnego kota i poleć na miotle w stronę swojego stojącego na kurzej stopie domu 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wiedźma Z Salem
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!