Kostium Wiedźma Klasyczna

SKU
W622
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Klasyczne przebranie na każdą zabawę Halloween. Możesz bez wahania założyć sztuczny nos i wsiadać na latającą miotłę. W tym stroju, każdy rozpozna w tobie złą wiedźmę, która zniewoliła Jasia i Małgosię. Sporządź eliksir dobrej zabawi i wyruszaj na imprezę do pobliskiego miasteczka.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Klasyczne przebranie na każdą zabawę Halloween. Możesz bez wahania założyć sztuczny nos i wsiadać na latającą miotłę. W tym stroju, każdy rozpozna w tobie złą wiedźmę, która zniewoliła Jasia i Małgosię. Sporządź eliksir dobrej zabawi i wyruszaj na imprezę do pobliskiego miasteczka. W tym stroju możesz śmiało podbić każdy Halloweenowy parkiet. Kiedy impreza zrobi się nudna to weź pod pachę swojego czarnego kota i wskocz na miotłę, która zawiezie Was wprost do domku na kurzej łapie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wiedźma Klasyczna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!