Kostium Dziecięcy Wampirzyca Gotycka

SKU
W615
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocze przebranie dla każdej małej dziewczynki, która chodź na jedną Halloweenową noc chciałaby przeistoczyć się w prawdziwego wampira. Możesz zmienić się w nietoperza i polecieć do miasteczka. Możesz tam chodzić od domu do domu i zbierać cukierki, bo nikt nie pozna, ze jesteś prawdziwym wampirem.

Urocze przebranie dla każdej małej dziewczynki, która chodź na jedną Halloweenową noc chciałaby przeistoczyć się w prawdziwego wampira. Możesz zmienić się w nietoperza i polecieć do miasteczka. Możesz tam chodzić od domu do domu i zbierać cukierki, bo nikt nie pozna, ze jesteś prawdziwym wampirem. Możesz też zamienić się w nietoperza i przemierzać ulice miasta w poszukiwaniu odkrytych szyj, w które będziesz mogła się wgryźć i wyssać z nich krew. Przebranie idealne na każdą imprezę Halloween. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Gotycka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!