Kostium Dziecięcy Wampirzyca 2

SKU
W611
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Mroczny strój, w którym każda mała dama przeistoczy się w wampirzycę. Może zmienić się w nietoperza i poszukać kolejnej ofiary, z której będzie mogła wyssać krew. Dzięki super węchowi możesz z kilku kilometrów wyczuć tętniącą w żyłach ciepłą, życiodajną krew.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Mroczny strój, w którym każda mała dama przeistoczy się w wampirzycę. Może zmienić się w nietoperza i poszukać kolejnej ofiary, z której będzie mogła wyssać krew. Dzięki super węchowi możesz z kilku kilometrów wyczuć tętniącą w żyłach ciepłą, życiodajną krew. Zawładnij bijącymi sercami ludzi będących na imprezie Halloween. Wgryź się w szyje swoich ofiar i niech nikt nie podejrzewa, że to ta urocza dziewczynka jest tak krwiożerczym potworem. W tym stroju możesz zostać prawdziwą królową potwornego balu. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!