Kostium Dziecięcy Wampirzyca Czerwona

SKU
W610
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Śliczna, długa suknia, która elegancko będzie prezentowała się na każdej imprezie Halloween. Możesz znaleźć jakiegoś chłopca, który nie będzie spodziewał się nawet, że próbujesz dopaść jego szyi i wyssać z niej całą ciepłą, czerwoną krew. Potem zmienić się w nietoperza i lecieć do zamku spać.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Śliczna, długa suknia, która elegancko będzie prezentowała się na każdej imprezie Halloween. Możesz znaleźć jakiegoś chłopca, który nie będzie spodziewał się nawet, że próbujesz dopaść jego szyi i wyssać z niej całą ciepłą, czerwoną krew. Potem zmienić się w nietoperza i lecieć do zamku spać. Śpij w trumnie w podziemiach Transylwańskiego zamczyska i w swoich magicznych zdolnościach posiadaj moc zmieniania się w nietoperza. Dzięki krwistemu pożywieniu będziesz mogła żyć tysiące lat

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Czerwona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!