Kostium Dziecięcy Wampirzyca Czerwona

SKU
W610
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Śliczna, długa suknia, która elegancko będzie prezentowała się na każdej imprezie Halloween. Możesz znaleźć jakiegoś chłopca, który nie będzie spodziewał się nawet, że próbujesz dopaść jego szyi i wyssać z niej całą ciepłą, czerwoną krew. Potem zmienić się w nietoperza i lecieć do zamku spać.

Śliczna, długa suknia, która elegancko będzie prezentowała się na każdej imprezie Halloween. Możesz znaleźć jakiegoś chłopca, który nie będzie spodziewał się nawet, że próbujesz dopaść jego szyi i wyssać z niej całą ciepłą, czerwoną krew. Potem zmienić się w nietoperza i lecieć do zamku spać. Śpij w trumnie w podziemiach Transylwańskiego zamczyska i w swoich magicznych zdolnościach posiadaj moc zmieniania się w nietoperza. Dzięki krwistemu pożywieniu będziesz mogła żyć tysiące lat

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Czerwona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!