Kostium Wampir Deluxe

SKU
W602
Ocena:
100%
Wypożycz:
110,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie Wampir deluxe to arystokracja wśród kostiumów halloweenowych.

Strój Wampira, Przebranie Wampira. Kostium Wampir deluxe to arystokracja wśród kostiumów halloweenowych. Zostań prawdziwym Hrabią Draculą i wraz ze swoją ukochaną zamieszkaj w Transylwańskim zamku. Urządź przyjęcie, na którym soczysta i świeża krew zagości w kryształowym kieliszku każdego z gości. Strzeż się kołków, pochodni i przede wszystkim słonecznego światła. W środku nocy zwiedzaj miasto w poszukiwaniu zagubionych i smakowitych kąsków, u których w żyłach płynie gęsta, ognista krew. Doskonałe przebranie na imprezę Halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wampir Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!