Kostium Dziecięcy Wampir

SKU
W603
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Przemień swoje dziecko w Hrabiego Drakulę. Niech zamieszka w Transylwańskim zamczysku i śpi w trumnie. Niech boi się osinowych kołków i czosnku. Niech cała wioska drży przed jego ostrymi kłam, które w moment potrafią wyssać krew z szyi. Strój idealny na zabawy Halloween.

Przemień swoje dziecko w Hrabiego Drakulę. Niech zamieszka w Transylwańskim zamczysku i śpi w trumnie. Niech boi się osinowych kołków i czosnku. Niech cała wioska drży przed jego ostrymi kłam, które w moment potrafią wyssać krew z szyi. Strój idealny na zabawy Halloween. Urocze przebranie dla najmłodszych. W tym stroju każde dziecko przeistoczy się w krwiożerczego wampira, który marzy tylko by wyssać krew z ludzkiej szyi. Śpi w trumnie w podziemiach Transylwańskiego zamczyska i potrafi przemienić się w nietoperza. Nadaje się na Halloweenowe imprezy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampir
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!