Kostium Dziecięcy Wampir

SKU
W603
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przemień swoje dziecko w Hrabiego Drakulę. Niech zamieszka w Transylwańskim zamczysku i śpi w trumnie. Niech boi się osinowych kołków i czosnku. Niech cała wioska drży przed jego ostrymi kłam, które w moment potrafią wyssać krew z szyi. Strój idealny na zabawy Halloween.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień swoje dziecko w Hrabiego Drakulę. Niech zamieszka w Transylwańskim zamczysku i śpi w trumnie. Niech boi się osinowych kołków i czosnku. Niech cała wioska drży przed jego ostrymi kłam, które w moment potrafią wyssać krew z szyi. Strój idealny na zabawy Halloween. Urocze przebranie dla najmłodszych. W tym stroju każde dziecko przeistoczy się w krwiożerczego wampira, który marzy tylko by wyssać krew z ludzkiej szyi. Śpi w trumnie w podziemiach Transylwańskiego zamczyska i potrafi przemienić się w nietoperza. Nadaje się na Halloweenowe imprezy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampir
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!