Kostium Dziecięcy Upiór

SKU
W599
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Strój Upiór to jeden z naszych polecanych kostiumów. Jest tak ponieważ nadaje się on na każdą okazję związaną z tematyką halloweenową a straszliwa lateksowa maska robi piorunujące wrażenie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój Upiór to jeden z naszych polecanych kostiumów. Jest tak ponieważ nadaje się on na każdą okazję związaną z tematyką halloweenową a straszliwa lateksowa maska robi piorunujące wrażenie. Przebranie tylko dla odważnych. Włóż na siebie ten przerażający strój niczym z horrorów i idź do sąsiadów zbierać cukierki. Będą tak przestraszeni, że oddadzą Ci wszystko co mają, a dzięki masce nie rozpoznają nawet kto ich tak nastraszył. Strój idealny na upiorną zabawę Halloween. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Upiór
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!