Kostium Traperka 2

SKU
W413
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Wyruszaj razem z Leonardo di Caprio na odkrycie indiańskich ziem. Zabijajcie bizony i wymieniajcie je w Nowym Świecie na złoto i konie. Być może będziesz mogła założyć swoją własną Kolonię Brytyjską. Łap za karabin i na łowy!

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wyruszaj razem z Leonardo di Caprio na odkrycie indiańskich ziem. Zabijajcie bizony i wymieniajcie je w Nowym Świecie na złoto i konie. Być może będziesz mogła założyć swoją własną Kolonię Brytyjską. Łap za karabin i na łowy! Preria jest pełna nieodkrytych dotąd miejsc. Pora sprawdzić złoża kryjące się w ziemi, a w rzekach przefiltrować wodę w poszukiwaniu dużych kruszców złota. Stań się najbardziej znaną kobietą na imprezie o tematyce dzikiego zachodu .

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!