Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 3

SKU
W498
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jednym z przyjaciół Optimusa Prima i razem ratujcie świat. Jako Autoboty, które przybyły na Ziemię z dalekiego kosmosu, ręka w rękę postawcie się Deceptikonom, które próbują podbić galaktykę i zniszczyć wszelkie istnienie na świecie. Walczcie wspólnie, a już nie będziecie musieli ukrywać się pod postacią samochodów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z przyjaciół Optimusa Prima i razem ratujcie świat. Jako Autoboty, które przybyły na Ziemię z dalekiego kosmosu, ręka w rękę postawcie się Deceptikonom, które próbują podbić galaktykę i zniszczyć wszelkie istnienie na świecie. Walczcie wspólnie, a już nie będziecie musieli ukrywać się pod postacią samochodów. Wybierz się na filmową imprezę w stroju jednego z najważniejszych zwiadowców i bojowników podczas międzygalaktycznego starcia. W wolnej chwili możesz stać się samochodem, który z dala od zgiełku walki zwiedza obrzeża miasta

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!