Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 3

SKU
W498
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z przyjaciół Optimusa Prima i razem ratujcie świat. Jako Autoboty, które przybyły na Ziemię z dalekiego kosmosu, ręka w rękę postawcie się Deceptikonom, które próbują podbić galaktykę i zniszczyć wszelkie istnienie na świecie. Walczcie wspólnie, a już nie będziecie musieli ukrywać się pod postacią samochodów.

Zostań jednym z przyjaciół Optimusa Prima i razem ratujcie świat. Jako Autoboty, które przybyły na Ziemię z dalekiego kosmosu, ręka w rękę postawcie się Deceptikonom, które próbują podbić galaktykę i zniszczyć wszelkie istnienie na świecie. Walczcie wspólnie, a już nie będziecie musieli ukrywać się pod postacią samochodów. Wybierz się na filmową imprezę w stroju jednego z najważniejszych zwiadowców i bojowników podczas międzygalaktycznego starcia. W wolnej chwili możesz stać się samochodem, który z dala od zgiełku walki zwiedza obrzeża miasta

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!