Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee

SKU
W499
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Stań się jednym z Transformersów i pod przykrywką zwykłego samochodu postaraj się zaprzyjaźnić z ludźmi, ale też sprawdź co planuje wojsko w związku z przybyciem na planetę Ziemię kosmicznych robotów. Stań po którejś ze stron i walcz wraz ze swoimi przyjaciółmi Autobotami o wolność całego świata.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się jednym z Transformersów i pod przykrywką zwykłego samochodu postaraj się zaprzyjaźnić z ludźmi, ale też sprawdź co planuje wojsko w związku z przybyciem na planetę Ziemię kosmicznych robotów. Stań po którejś ze stron i walcz wraz ze swoimi przyjaciółmi Autobotami o wolność całego świata. W wielkiej międzygalaktycznej wojnie pełnij najważniejszą zwiadowczą funkcję i bojownika. W wolnych od walki chwilach zamień się w Chevroletta Camaro i zwiedzaj całe stany w poszukiwaniu widoków, których nie spotkasz w kosmicznym świecie. Doskonały strój na filmową zabawę.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!