Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee

SKU
W499
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Stań się jednym z Transformersów i pod przykrywką zwykłego samochodu postaraj się zaprzyjaźnić z ludźmi, ale też sprawdź co planuje wojsko w związku z przybyciem na planetę Ziemię kosmicznych robotów. Stań po którejś ze stron i walcz wraz ze swoimi przyjaciółmi Autobotami o wolność całego świata.

Stań się jednym z Transformersów i pod przykrywką zwykłego samochodu postaraj się zaprzyjaźnić z ludźmi, ale też sprawdź co planuje wojsko w związku z przybyciem na planetę Ziemię kosmicznych robotów. Stań po którejś ze stron i walcz wraz ze swoimi przyjaciółmi Autobotami o wolność całego świata. W wielkiej międzygalaktycznej wojnie pełnij najważniejszą zwiadowczą funkcję i bojownika. W wolnych od walki chwilach zamień się w Chevroletta Camaro i zwiedzaj całe stany w poszukiwaniu widoków, których nie spotkasz w kosmicznym świecie. Doskonały strój na filmową zabawę.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!