Kostium Dziecięcy Star Wars Szturmowiec

SKU
W494
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z klonów Ciemnej Strony Mocy- bohatera filmów i książek Star Wars. Walcz po stronie Lorda Vadera przeciwko samemu mistrzowi Jodzie. Weź w ręce karabin, wejdź na pokład statku kosmicznego i wyruszaj podbijać galaktykę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w jednego z klonów Ciemnej Strony Mocy- bohatera filmów i książek Star Wars. Walcz po stronie Lorda Vadera przeciwko samemu mistrzowi Jodzie. Weź w ręce karabin, wejdź na pokład statku kosmicznego i wyruszaj podbijać galaktykę. Zostań królem strzelców i wiernie stój przy boku swojego Pana broniąc honoru Ciemnej Strony Mocy. Spraw by każdy drżał na widok chordy szturmowców i ich laserowej broni. W tym stroju możesz pilnować każdej kosmicznej zabawy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Szturmowiec
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!